Home / Tag Archives: situata e renduar

Tag Archives: situata e renduar

“Drejt një katastrofe …”/ Situata e rënduar nga Covid-19, Meta publikon letrën për Manastirliun

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër Ramës, Manastirliut dhe Ruçit lidhur me situatën e përkeqësuar nga Covid-19.     Meta shkruan se situata po shkon drejt një katastrofe dhe duhet parandaluar në kohë, teksa shtron edhe disa pyetje kryeministrisë, Kuvendit dhe Ministrisë së Shëndetësisë lidhur me situatën dhe …

Read More »