Home / Tag Archives: Sabit Brokaj

Tag Archives: Sabit Brokaj

“Trim i mendjes e veprimit”, Gramoz Ruçi mesazh të ndjerë për ikjen e Sabit Brokajt: Dëshpërim e dhimbje, do na mungojë!

Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, i ka drejtuar sot një mesazh ngushëllimi familjes së Profesorit Sabit Brokaj, pas ndarjes nga jeta të profesorit dhe poitikanit të njohur. “Të dashur Mira, Inesa dhe Krenar, Me dëshpërim e dhimbje të thellë mora vesh lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të …

Read More »