Home / Tag Archives: rrita

Tag Archives: rrita

“Me ty u linda, me ty u rrita …”/ Pas largimit nga skuadra e Tiranës, Muça emocionon tifozët dhe zgjedh ekipin e ri

Tirana i befasoi të gjithë një ditë më parë, kur njoftoi largimin e Gentian Muçës. Mbrojtësi, i cili dha një kontribut të rëndësishëm në fitimin e titullit kampion sezonin e shkuar, do të provojë një eksperiencë të re në Kosovë me Prishtinën. Pritet vetëm zyrtarizimi, ndërkohë që Muça nuk mund …

Read More »