Home / Tag Archives: rripi gazes

Tag Archives: rripi gazes

Izraeli bombardon shtëpinë e shefit të Rripit të Gazës

Izraeli bombardoi shtëpinë e shefit të Hamasit në Gaza herët të dielën dhe grupi islamik lëshoi breshëri raketash në Tel Aviv ndërsa luftimet u shtrinë në ditën e shtatë pa asnjë shenjë zbutjeje, raportojnë mediat ndërkombëtare. Të paktën katër palestinezë u vranë në sulmet ajrore izraelite nëpër enklavën bregdetare, thanë …

Read More »