Home / Tag Archives: rrahur barbarisht

Tag Archives: rrahur barbarisht

Vrau 2 persona në Malësinë e Madhe, flasin të afërmit e Daniel Pepaj-t: “E kanë rrahur barbarisht për 5 orë në lokal …”

Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj, të cilët u vranë me armë zjarri nga Daniel Pepaj do të përcillen nesër për në banesën e fundit. Banorët e zonës u drejtohen banesave të viktimave për ngushëllime, ndërsa në shtëpinë e Rrok Pepajt gjendet një makinë policie. Ndërkohë mësohet se Daniel Pepaj, 25 …

Read More »