Home / Tag Archives: Robert Budina

Tag Archives: Robert Budina

LISTA/ Nga Julian Deda e Robert Budina deri tek Grida Duma, kush janë 140 kandidatët e PD-së në qarkun e Tiranës

Janë zbardhur emrat e 140 kandidatëve të mundshëm për deputetë nga ana e PD-së në qarkun e Tiranës. Ndërkohë që nga votimet e anëtarësisë në bazë është vetëpërjashtuar Lulzim Basha, Edi Paloka dhe Gazment Bardhi, të cilët do të vendosin ku do të kandidojnë në një moment të dytë. DEGËT …

Read More »