Home / Tag Archives: raste

Tag Archives: raste

Situata e COVID-19 në vendin tonë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nuk ka asnjë humbje jete nga Covid. Janë kryer 2,916 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 12 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste në Tiranë, 2 raste në Durrës, …

Read More »