Home / Tag Archives: raste te reja

Tag Archives: raste te reja

Shifrat e fundit/ 3 viktima nga COVID-19, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 808 testime, nga të cilat 124 kanë rezultuar pozitivë. Pavarësisht përpjekjes së mjekëve, kanë humbur jetën 3 persona; një 71-vjeçar nga Divjaka, një 79-vjeçar nga …

Read More »

Bilanci i 24 orëve të fundit/ Shqipëria nuk gjen qetësi: 4 viktima dhe 167 raste të reja me covid

Në 24 orët e fundit kanë humbur betejën me COVID19 një 59 vjeçar dhe një 78 vjeçar nga Tirana, një 71 vjeçare nga Shkodra dhe një 76 vjeçar nga Lezha. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve. Ju informojmë për situatën epidemiologjike në vend për 24 orët …

Read More »