Home / Tag Archives: pergjigjet e tamponit

Tag Archives: pergjigjet e tamponit

Ndërpritet Vettingu/ Një anëtar i KPK pozitiv me Covid-19, 11 të tjerët presin përgjigjet e tamponit

Një nga anëtarët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit ka rezultuar pozitivme koronavirus. Tamponit iu janë nënshtruar dhe 11 komisionerë të tjerë të këtij institucioni për të parë nëse do jenë infektuar apo jo. Teksa janë në pritje të përgjigjes, mësohet se puna për Vettingun është pezulluar deri në një …

Read More »