Home / Tag Archives: parashikimi

Tag Archives: parashikimi

Parashikimi i motit për sot, 27 shkurt 2021

Nëse keni bërë plane për këtë fundjavë, atëherë edhe moti do të jetë në favorin tuaj. I ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike, vendi për dy ditët në vijim do të ketë mot të kthjellët dhe plot orë me diell përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore. E vetmja …

Read More »

Parashikimi i yjeve për sot, 22 janar 2021

Dashi Sot do të keni akoma probleme në punë që mund t’ju çojnë të keni, për pasojë, edhe disa probleme në çift. Mundohuni të mos i hiqni kohë dashurisë për shkak të profesionit tuaj. Disa probleme ekonomike për tu zgjidhur. Demi Ajo që po përjetoni tani është një kohë shumë …

Read More »

Ulen temperaturat, njihuni me parashikimin e motit

Kjo javë parshikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Reshjet e shiut do të jenë prezente gjatë gjithë javës me përjashtim të ditës së premte ku moti parashikohet  të jetë kryesisht i kthjellët. Në larësine mbi 300 metra në verilindje dhe mbi 800 metër në juglindje dhe lindje reshjet …

Read More »