Home / Tag Archives: Parashikimi motit

Tag Archives: Parashikimi motit

Surprizat e motit/ Ja sa do të arrijnë temperaturat

Sipas Meteoalb, vendi ynë do të mbetet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta gjatë paradites. Kurse në orët e mesditës dhe pasdites vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor, ku do të jenë më të theksuara në zonat përgjate kufirit Lindor. Temperaturat e ajrit do të rriten …

Read More »