Home / Tag Archives: Horoskopi

Tag Archives: Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 24 shtator 2021

Dashi Shmangni çdo gjë që mund të jetë e lodhshme mendërisht ose fizikisht. Sot, do të planifikoni të dilni në një shëtitje me partnerin/partnerin tuaj, megjithatë një ndryshim i papritur i planeve mund ta parandalojë këtë. Kjo mund të çojë në një debat të nxehtë mes jush dhe të dashurit/dashurës …

Read More »

Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë për dashurinë, pasi ka shumë polemika dhe probleme, sidomos sa …

Read More »

Horoskopi ditor, 22 shtator 2021

Dashi Nëse nuk keni qenë mirë kohët e fundit, gjërat po fillojnë të përmirësohen për ju. Sjellja juaj e pakujdesshme do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj. Çështje të vogla mund të ndikojnë negativisht në marrëdhënien me të dashurin/dashurën tuaj. Demi Eventet shoqërore do të jenë mundësia perfekte për …

Read More »

Horoskopi ditor, 16 shtator 2021

Dashi Ju do të merrni një propozim shumë interesant sot. Partneri juaj mund t’ju befasojë papritur duke dashur të bëjë marrëdhënien më të thellë dhe më të fortë. Dikush do të sjellë fat për ju për tre javët e ardhshme. Pavarësisht nga uljet dhe ngritjet e përditshme, sot shënon fillimin …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2021

Vijon rritja e vlerave Barike duke kushtëzuar mot të kthjellët në pjesën më të madhe të vendit. Përjashtim bëjnë zonat malore pergjatë kufirit lindor, ku do të ketë kalime vranësirash të lehta. Parashikohet që pasditja dhe nata të mbeten nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Temperaturat e ajrit do …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2021

Dashi Jini të fshehtë për investimet tuaja dhe për qëllimet në të ardhmen. Qëndrimi juaj i pakujdesshëm do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj. Mund të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, por të ëmbël romantik. Demi Do të jeni në qendër të vëmendjes në një event shoqëror ku do …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 08 shtator 2021

Dashi Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju acarojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj. Një mirëkuptim më i mirë me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj do të sjellë paqe dhe lumturi në shtëpinë tuaj. Demi Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen …

Read More »