Home / Tag Archives: Horoskopi ditor

Tag Archives: Horoskopi ditor

Horoskopi ditor, 3 dhjetor 2021

Dashi Filloni ditën tuaj me pak stërvitje. Duket se e dini saktësisht se çfarë kanë nevojë dhe çfarë duan njerëzit nga ju, por përpiquni të mos jeni shumë bujarë në shpenzimet tuaj. Një anëtar i familjes ose bashkëshorti/bashkëshortja juaj do t’ju shkaktojë tension. Demi Shqetësimet e panevojshme thjesht sa do …

Read More »

Horoskopi ditor, 26 nëntor 2021

Dashi Edhe pse një fazë e jetës suaj mund të ketë përfunduar, është më mirë të filloni të ecni përpara. Pra, shfrytëzojeni këtë mundësi për të filluar nga e para. Keni shumë për të ofruar, ndaj filloni sot. Kjo mund të ketë lidhje edhe me dashurinë. Demi Sot do të …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 4 janar 2021

Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull brenda jetës suaj, si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale. Demi Do të keni ndikimin e favorshëm të planetit të Saturnit gjatë gjithë kësaj të hene. Me shumë mundësi do …

Read More »

Horoskopi për ditën e enjte, 31 dhjetor 2020

Dashi Gjatë kësaj dite do arrini që të realizoni synimet tuaja në punë dhe të merrni më shumë nga sa kishit parashikuar. Në sferën e ndjenjave, yjet ju këshillojnë që të mbani nën kontroll xhelozinë dhe të shmangni sjelljet shumë të ashpra. Ëmbëlsia që do të shfaqë personi që dashuroni, …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 7 dhjetor 2020

Dashi Duhet t’u bëni një vështrim pragmatik situatave, sidomos kushteve financiare. Mund t’iu duket e këndshme mburrja, por do të shkaktojë presion të panevojshëm mbi kursimet e familjes dhe duhet të jeni në dijeni për këtë gjë. Duhet që të kuptoni edhe këndvështrimet e anëtarëve të tjerë në familje për …

Read More »