Home / Tag Archives: fillim-jave

Tag Archives: fillim-jave

Vranësira dhe temperatura deri në 25 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e sinoptikanëve për këtë fillim-jave

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Reshjet e shiut do rikthehen sërish, kryesisht në zonat malore dhe me intensitet më të lartë gjatë pasdites. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në …

Read More »