Home / Tag Archives: Fierit

Tag Archives: Fierit

Kryeministri Rama shkon në tokën kur do të ndërtohet Spitali i ri i Fierit, policia “blindon” zonën

Kryeministri Rama, i shoqëruar nga Belinda Balluku dhe Ogerta Manastirliu, ka vizituar sërish ditën e sotme vendin ku po ndërtohet spitali i Fierit. Mjetet e rënda janë duke punuar aktualisht duke shtruar sipërfaqen me çakull ku do të ndërtohet spitali në mënyrë që mjetet të hyjnë për të hapur themelet. …

Read More »