Home / Tag Archives: fieri zone e kuqe

Tag Archives: fieri zone e kuqe

Covidi çon në kolaps institucionet arsimore në Fier/ Mbyllen kopshtet dhe çerdhet, mësuesit e nxënësit në karantinë

Shifrat e vendosin Fierin mes 3 qarqeve në vend për numrin e lartë të infektimeve me covid19. Sipas statistikave të Ministrisë së Shëndetësisë, Fieri numëron 916 persona të infektuar me Covid ndërkohë që virusi ka hyrë edhe në institucionet arsimore dhe në sektorë të ndryshëm publik. Vetëm në kopshte dhe …

Read More »