Home / Tag Archives: Fier

Tag Archives: Fier

Përfshihet nga flakët pylli i Drenies në Fier, gazetari: Zjarri po përhapet me shpejtësi

Është përfshirë nga flakët pylli i Drenies, më konkretisht vendi i quajtur “Lokfend”, në Fier. Gazetari Ervis Kuçi, raporton për “BalkanWeb” se në vendin e përfshirë nga zjarri janë nisur forcat zjarrfikëse. Burime pranë vendit të ngjarjes bëjnë me dije për gazetarin, se zjarri është tepër i madh dhe po përhapet me …

Read More »

VIDEO/ Çfarë po ndodh në Fier?!

Forca të shumta të policisë së rendit, repartit Shqiponja dhe FNSH ndodhen në vendin ku u gjet lënda narkotike e mbjellë në kubik dhe ndodhi përplasja me armeë e policise dhe 29 vjecarit nga Patosi Greseld Shpataraku. Mbi 100 forca blu po bëjnë krehjen e zonës, ndërsa në terren ndodhen krereët …

Read More »