Home / Tag Archives: festa e bajramit

Tag Archives: festa e bajramit

Festa e Bajramit/ Ilir Meta viziton Komitetin Mysliman

Presidenti i vendit Ilir Meta, vizitoi ditën e sotme Komitetin Mysliman nga dhe ku uroi të gjithë besimtarët dhe qytetarët e Shqipërisë për festën e Fiter Bajramit. Në fjalën e tij përpara mediave Meta shprehu vlerësim për sakrificat e bëra gjatë këtij muaji, si dhe kontributin e dhënë nga besimtarët …

Read More »