Home / Tag Archives: Erjon Braçe

Tag Archives: Erjon Braçe

Rihapja e kazinove, Erion Braçe: Nuk do lejojmë bastet dhe lojërat e fatit

Zëvendëskryeministri Erion Braçe sqaroi vendimin e qeverisë për hapjen e kazinove në zona të caktuara, por jo të basteve dhe lojërave të fatit. Braçe sqaroi për emisionin “Ilva Noë” në “Euroneës Albania” se sipas ligjit, kazinotë do të lejohen në hotele me 5 yje dhe resort-kazinotë, të certifikuara ndërkombëtarisht dhe …

Read More »