Home / Tag Archives: Enkeleda Hoxha

Tag Archives: Enkeleda Hoxha

Skandali me videot në Tik-Tok, gjyqtarja Enkeleda Kapedani jep dorëheqjen dhe kërkon ndjesë publike

Enkeleda Kapedani ka dhënë dorëheqjen si zv.kryetare e Gjykatës së Elbasanit, pas publikimit të videove në rrjetin social Tik-Tok. Kapedani ka komunikuar dorëheqjen e saj në seancën dëgjimore të Këshillit të Lartë Gjyqësor, ku ka dhënë sqarimet për videot e publikuara. “Në këtë situatë u bëra kokë turku, por i …

Read More »