Home / Tag Archives: Emiljano Shullazi

Tag Archives: Emiljano Shullazi

E FUNDIT/ Emiljano Shullazi padit Arta Markun

Ish-prokurorja Arta Marku dhe ish-drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, janë kallëzuar penalisht. Dy zyrtaret e larta janë kallëzuar penalisht nga i dënuari Emiljano Shullazi dhe Gilmano Dani për shpërdorim detyre. “Ne, kallëzuesit, Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani, jemi duke u gjykuar në Gjykatën e Posacme të …

Read More »