Home / Tag Archives: eliona pitarka

Tag Archives: eliona pitarka

Eliona Pitarka në pritje të fëmijës së parë?

Aktorja Eliona Pitarka pranoi propozimin për martesë nga i dashuri misterioz në fillim të muajit tetor dhe tashmë ndjekësit kanë aluduar se ajo është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë. Ajo postoi së fundmi një foto e veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, të gjerë dhe menjëherë …

Read More »