Home / Tag Archives: ekzekutim

Tag Archives: ekzekutim

Ekzekutimi në Elbasan/ Arrestohen ish-komando dhe ushtarakë, pjesë e shtabit të PD-së; shpallet në kërkim…

Në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Elbasanin dhe mbarë opinionin publik, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka dalë në konferencë urgjente ku ka dhënë detaje të imtësishme. Ardi Veliu ka zbardhur gjithë skemënnga njoftimi për incidentin deri në degradimin e armëve. Pjesë nga fjala e Veliut: …

Read More »