Home / Tag Archives: eksperimental

Tag Archives: eksperimental

Altin Bashën në krye të Teatrit Eksperimental, Kiço Londo: Ndihem sikur më kanë larguar nga shtëpia ime

Altin Basha këtë të martë është prezantuar si Drejtori i ri i Teatrit Eksperimental. Në marrjen e postit të tij ka qenë prezent ish-drejtori Kiço Londo dhe Ministrja e Kulturës, Elva Margariti. Londo e komenton lënien e postit të drejtorit të teatrit Eksperimental sikur të ishte një largim nga shtëpia e …

Read More »