Home / Tag Archives: edhe pese procedohen

Tag Archives: edhe pese procedohen

Nami me arrestime në Lezhë/ Kultivim bimësh narkotike

Mirditë, Lezhë Shërbimet e Policisë, kontrolle të shtuara në territor, për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Gjatë kontrolleve janë goditur dy raste të tentativës për kultivim të bimëve narkotike, nga shërbimet e Policisë Mirditë, në bashkëpunim me FNSH Shkodër. Bien në prangat e Policisë 5 shtetas, procedohen penalisht dhe …

Read More »