Home / Tag Archives: e sherishtes

Tag Archives: e sherishtes

Merr fund trajtimi primitiv i mbetjeve” ambasadori Zingraf dhe kryebashkiaku Leli inspektojnë landfillin e Sherishtës

Kryebashkuiaku i Vlorës, Dritan Leli, ka pritur sot në një takim në zyrën e tij, ambasadorin gjerman Peter Zingraf. Përmes një mesazhi në Facebook’ Leli thekson se bashkëpunimet me qeverinë gjermane janë të vazhdueshme. Teksa kanë inspektuar nga afër landfillin e Sherishtës, kryebashkiaku foli edh epër një projekt të ardhshëm …

Read More »