Home / Tag Archives: e infektuar

Tag Archives: e infektuar

Pas Berlusconi-t edhe vajza e tij rezulton e infektuar me COVID-19

Edhe Marina Berlusconi, vajza e Silvio Berlusconi-t ka rezultuar pozitive me Covid-19. Mediat italiane shkruajnë se pas një serie tamponësh negativë, i fundit, gjatë fundjavës, dha një rezultat tjetër. E megjithatë, presidentja e i Fininvest dhe Mondadori, është mirë dhe normalisht po punon online. Vajza e madhe e ish-kryeministrit, i …

Read More »