Home / Tag Archives: e familjes

Tag Archives: e familjes

Aksident i rëndë në Fushë Krujë, plagosen anëtarët e një familjeje dhe dy gra, mes tyre edhe një foshnje

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë paradite në aksin Fushë Krujë-Tiranë, në afërsi të Larushkut. Mësohet se tre makina, një “Benz”, një “Opel” dhe një “Fuoristradë” janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë janë plagosur shtetasit M. Doçi (femër), E. Doçi dhe E. Doçi, të cilët udhëtonin në mjetin …

Read More »