Home / Tag Archives: E ENJTE

Tag Archives: E ENJTE

Horoskopi për ditën e enjte, 31 dhjetor 2020

Dashi Gjatë kësaj dite do arrini që të realizoni synimet tuaja në punë dhe të merrni më shumë nga sa kishit parashikuar. Në sferën e ndjenjave, yjet ju këshillojnë që të mbani nën kontroll xhelozinë dhe të shmangni sjelljet shumë të ashpra. Ëmbëlsia që do të shfaqë personi që dashuroni, …

Read More »

Horoskopi ditor, e enjte 29 tetor 2020

Dashi Do kaloni plot çaste intime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do ngurrojnë t’ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë dhe me shume gjase do e ndryshojnë shume shpejt statusin e tyre. Ne planin financiar mos ndiqni gjithmonë instinktin sepse …

Read More »

Horoskopi për ditën e enjte, 1 tetor 2020

Dashi Fakti se jeni në humor për të bërë apo për të thënë diçka shokuese, nuk do të thotë se duhet ta bëni. Planetet ju paralajmërojnë se mund të përballeni me reagimin e ashpër të atyre që ofendoni. Demi Ndjeni sikur po vërdalliseni nga njerëz, të cilët në opinionin tuaj …

Read More »