Home / Tag Archives: E.D

Tag Archives: E.D

Spiunonte kolegët tek trafikantët, arrestohet polici në Tiranë

Një punonjës policie është arrestuar nga kolegët e tij në një operacion kundër kultivimit të lëndëve narkotike. Ai është E. D., punonjës policie (SPZ), i dyshuar për veprat penale “Shpërdorim i detyrës” dhe “Kultivim i bimëve narkotike”, kryer në bashkëpunim. Mësohet se ai dekonspironte operacionet policore kundër kultivimit të bimëve …

Read More »