Home / Tag Archives: dyshohet

Tag Archives: dyshohet

Dyshohet se tentoi të përdhunonte dhe dogji për vdekje të miturën 12-vjeçare/ Shqiptari del para gjyqit

Një ngjarje e rëndë ndodhur 10 vite më parë është rikthyer në vëmendjen e autoriteteve greke pas arrestimit të një 59-vjeçari shqiptar vitin e kaluar. Bëhet fjalë për tentativën e përdhunimit dhe më pas vrasjen e një vajze shqiptare, asokohe 12 vjeçare. Arrestimi i 59-vjeçarit, Adrian Zeko ka zgjuar ankthin tek familja e viktimës, Zeneida …

Read More »