Home / Tag Archives: dy Rumune

Tag Archives: dy Rumune

U kapën në portin e Durrësit me leje qëndrimi rumune dhe dokumente të falsifikuara, dy të arrestuar

Dy persona kanë rënë në pranga në portin e Durrësit, pasi u kapën me leje drejtimi, leje qëndrimi dhe karta shëndeti që dyshohet se kanë qenë të falsifikuara. Shërbimet e Policisë Kufitare, në bashkëpunim me specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë …

Read More »