Home / Tag Archives: Duka

Tag Archives: Duka

“Dashuria” për italianët, Reja dhe Mancini, Duka flet në “Euromania” edhe për favoritët e “Euro2020”

Presidenti i FSHF, Armand Duka, i ftuari special i emisionit “EUROMANIA” të Enxhi Bibës, në “News 24” ditën e sotme, foli për Euro2020, teksa zbuloi ndër të tjera edhe favoritët e Europianit dhe skuadrën që bën tifo. FAVORITËT E EUROPIANIT- Është akoma vështirë të përcaktosh në ndeshjet e para. Skuadrat më …

Read More »