Home / Tag Archives: Duhanpirja

Tag Archives: Duhanpirja

STUDIMI/ Duhanpirja ul rrezikun nga koronavirusi

Duhanpirësit kanë 1.5 herë më shumë gjasa për t’u prekur nga forma të rënda të COVID-19. Kështu shprehen ekspertët të Institutit të Shëndetit Publik dhe sipas tyre duhanpirësit janë më të rrezikuar nga koronavirusi i ri (COVID-19) sesa jo duhanpirësit. Ekspertët e Shëndetësisë thonë se pirja e duhanit dëmton funksionin …

Read More »