Home / Tag Archives: droge

Tag Archives: droge

VIDEO/ Çfarë po ndodh në Fier?!

Forca të shumta të policisë së rendit, repartit Shqiponja dhe FNSH ndodhen në vendin ku u gjet lënda narkotike e mbjellë në kubik dhe ndodhi përplasja me armeë e policise dhe 29 vjecarit nga Patosi Greseld Shpataraku. Mbi 100 forca blu po bëjnë krehjen e zonës, ndërsa në terren ndodhen krereët …

Read More »

Kishte mbush bagazhin e Benz-it me drogë, arrestohet në Lezhë 27-vjeçari shkodran

Njoftimi i plotë i policisë: DVP Lezhë Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Evidentohet dhe goditet një tjetër rast i tentativës për trafikim të lëndëve narkotike. Sekuestrohet lëndë narkotike cannabis sativa, bie në pranga 27- vjeçari, poseduesi i lëndës narkotike. Në vijim të punës …

Read More »