Home / Tag Archives: drejtori hotelit

Tag Archives: drejtori hotelit

Flet pronari i hotelit në Breshia ku u gjobitën mjekët e infermierët shqiptarë: Bënin zhurmë, pinin alkool e duhan

Luca Adriani, drejtor i hotelit Regal Hotel & Apartments në Breshia ka dhënë sot një intervistë për të përditshmen italiane La Repubblica ku komenton incidentin e ndodhur me ekipin e mjekëve dhe infermierëve shqiptarë të cilët u gjobitën dhe u denoncuan nga autoritetet italiane për shkelje të masave të pandemisë …

Read More »