Home / Tag Archives: dorehqejen

Tag Archives: dorehqejen

Jep dorëheqjen Këshilltari për Çështjet e Emergjencave Civile, Meta zbulon arsyen

Këshilltari për Çështjet e Emergjencave Civile, z.Shemsi Prençi ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije presidenti Ilir Meta. “Këshilltari për Çështjet e Emergjencave Civile, z.Shemsi Prençi, pasi më informoi si çdo ditë, për situatën e përmbytjeve në mbarë vendin dhe gjendjen e banorëve në zonat …

Read More »