Home / Tag Archives: doktoresha

Tag Archives: doktoresha

VIDEO-SKANDALI / Doktoresha e njohur e QSUT futet live në Facebook dhe bën denoncimin e fortë!

Doktoresha e njohur e Qendrës Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’ në Tiranë, Monika Fida, ka bërë sot një denoncim të fortë. Ajo është futur Live nga ambientet e jashtme të QSUT, teksa ka denoncuar faktin që mjekët nuk lejohen të parkojnë në ambientet pranë këtij institucioni, pasi sipas saj hapësirat e …

Read More »