Home / Tag Archives: doktor

Tag Archives: doktor

HOMAZH PËR DOKTOR JASHAR BUBA!

Nga Fadil NASUFI- Para dy vitesh më 23 Tetor 2018 në moshën 71 vjecare u nda nga jeta DR Jashar Buba,një nga Mjekët më të mirë dhe më të dashur të Beratit. Kur largohet nga jeta një Mjek si Jashar Buba, dhimbja dhe trishtimi pushton gjithë qytetin,pikëllohen dhe mbajnë frymën …

Read More »