Home / Tag Archives: Dojna Mema

Tag Archives: Dojna Mema

VIDEO/ Dojna Mema bie pre e grabitjes, shihni se çfarë i ndodhi moderatores që në mëngjes (Reagimi epik i gjyshes së saj)

Nëpërmjet disa videove në Instastory, moderatorja Dojna Mema tregon se edhe ajo ka rënë pre e grabitjes, pasi dikush i ka vjedhur pasqyrën e makinës. “Dhe siç thotë populli, dita e mirë duket me mëngjes. Sa bukur! Nuk di domethënë në çfarë nivelesh kemi arritur si shoqëri,”– thotë moderatorja në …

Read More »