Home / Tag Archives: divanin

Tag Archives: divanin

E frikshme/ E hedhin divanin nga kati i tretë

Një incident që ndodhi të mërkurën (9 qershor) në rrethin Valide-i Atik, për pak sa nuk i mori jetën një gruaja që po dilte nga banesa e saj në Turqi. Mesut Duran banor i po të njejtit pallat kishte blerë një divan të ri për shtëpinë e tij dhe të …

Read More »