Home / Tag Archives: diten e sotme

Tag Archives: diten e sotme

Horoskopi për ditën e sotme, 15 janar 2021

Dashi Do të duhet të zgjidhni një problem që ju rëndon në mendje. Mos u dorëzoni para kërkesave të panevojshme të partnerit/partneres suaj. Nëse i shmangeni një çështjeje me rëndësi sot, ajo do t’ju ndjekë gjatë gjithë kohës. Demi Aftësitë tuaja krijuese do të provojnë të jenë mjaft fitimprurëse nëse …

Read More »

Dita nis me diell e kthjellime, por priten surpriza! Mësoni parashikimin e sinoptikanëve për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin shpeshtim të vranësirave duke gjeneruar shira afat shkurtër në zonat perëndimore. Mbrëmja sjell përmirësim të motit Shqipëri. Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri …

Read More »

Vranësira dhe shira të izoluar/ Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-herëshme mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditës sjellë shpeshtim të vranësirave dhe shira të izoluar në jug-juglindje të Shqipërisë. Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore …

Read More »