Home / Tag Archives: dimer i erret

Tag Archives: dimer i erret

Tragjikomedi depresive!

Gezim Basha Pandemia zbuloi qarte thelbin antipopullor te klikës së “rilindjes.” Na pret një dimër i errët, i zymtë! Korrupsioni dhe mungesa e aftësive manaxheriale do të paguhen rëndë, me jetë njerzish. Pamjet e kronikave me 4 të sëmurë në një dhomë janë shokuese! Nje mjerim te tillë nuk gjen …

Read More »