Home / Tag Archives: dimer i ashper

Tag Archives: dimer i ashper

“Një dimër i ashpër na pret”/ Biden bën thirrjen e fortë: Lufta është me virusin, jo me njëri-tjetrin

Presidenti i zgjedhur Joe Biden u bëri thirrje amerikanëve që “të dyfishojnë përpjekjet dhe të ri-angazhohen në luftë” kundër koronavirusit. Zoti Biden i bërë komentet drejtpërdrejt përpara kamerës në Uilmington të shtetit Delauer. “Duke i hedhur një vështrim historisë sonë, do të shihni se pikërisht në rrethanat më të vështira …

Read More »