Home / Tag Archives: Diell

Tag Archives: Diell

Mot me diell, temperaturat deri në 28 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10°C në 21°C, në zonat e ulëta nga 15ºC në 28°C dhe në zonat bregdetare …

Read More »

Moti me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin, por që në zonat malore do të ketë edhe intervale të shkurtra me reshje të izoluara. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë, ku do …

Read More »