Home / Tag Archives: dhunon

Tag Archives: dhunon

E rëndë në Laprakë/ 27-vjeçari qëllon tre herë me thikë kunatin dhe dhunon bashkëshorten e tij

Një 27-vjeçar në Laprakë ka dhunuar bashkëshorten dhe ka plagosur kunatin. Sipas “BalkanWeb”, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku pas një konflikti në familje Petrit Avdillari 27 vjeç ka qëlluar me thikë 3 herë kunatin e tij Denis Ziu 29 vjeç. Dhunë fizike dhe psikologjike ka përjetuar edhe bashkëshortja …

Read More »