Home / Tag Archives: Dhimbje koke

Tag Archives: Dhimbje koke

Si të heqim dhimbjen e kokës pa pirë ilaçe

Dhimbjet e kokës shpesh nuk shkaktohen nga sëmundje, por nga patogjenë që janë pjesë e jetës së përditshme. Pothuajse çdo familje ka të paktën një ilaç për dhimbjen e kokës në farmacinë e tyre familjare. Por marrja e tepërt e pilulave nuk është e shëndetshme, dhe disa përbërës dhe metoda …

Read More »