Home / Tag Archives: dhe Glauk Konjfuca

Tag Archives: dhe Glauk Konjfuca

Vaksinohen Vjosa Osmani dhe Glauk Konjufca

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca janë vaksinuar kundër koronavirusit, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, përmes një komunikate për media. Imunizimi i dy zyrtarëve të lartë shtetëror të Kosovës është bërë në Sallën 1 Tetori në Prishtinë e cila është transformuar në qendër …

Read More »