Home / Tag Archives: detajet

Tag Archives: detajet

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, qytetarët në panik, policia jep detajet e para

Një banesë është përfshirë nga flakët në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Policia bën me dije se nga ngjarja janë shkaktuar vetëm dëme materiale, e nuk paraqiti rrezikshmëri për banorët. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Njoftimi Tiranë/Informacion paraprak Më datë …

Read More »