Home / Tag Archives: Deputeti

Tag Archives: Deputeti

Në Kuvend diskutohej për tema të nxehta, deputeti për “7 palë qejfe” shikon video në Youtube

Debatet rreth temave të nxehta në Kuvend, për marrëveshjen me Serbinë, asaj me NATO-n, ngacmimet seksuale ndaj vajzave të mitura, kriza ekonomiko-sociale dhe situata me pandemi në Kosovë, nuk e kanë shqetësuar aspak deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha. Shqetësimi i Bashës është fokusuar te rregullimi i kravatës. Basha ka …

Read More »

Deputeti harron hapur kamerën, del nudo gjatë takimit në Zoom…

Një incident ka ndodhur gjatë një takimi të komisionit parlamentar në platformën ‘Zoom’ ku një deputet kanadez u shfaq i zhveshur në kamera. 46-vjeçari, William Amos kishte hapur kamerën pa dashje, në momentin kur po ndërrohej për t’u bërë gati për mbledhjen. Deputeti kërkoi menjëherë falje për incidentin përmes një …

Read More »